Tipobet

Geliş — Arrival

Geliş — Arrival
PUAN : 7.7
IMDb 7.7
Dublaj
720P
  • Süre: 116 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2016
  • Ülke: ABD

 3892İZLENME

 1FAVORİ

Dünya üzerinde on iki gizemli uzay aracı ortaya çıktığında, dil bilim profesörü Louise Banks, görünür yabancı ziyaretçilerin dilini yorumlamakla görevlendirilir. Üniversitede antik diller üzerine ders veren dilbilimci Louise Banks (Amy Adams), bir ders esnasında ABD'ye gizemli bir uzay aracının indiğini öğrenir. Dünyanın farklı ülkelerine, toplam 12 yere bu uzay araçları inmiştir. Amerikan Ordusu'ndan Albay Weber (Forest Whitaker), uzaylılardan alınan ses kayıtlarının çevrilmesi için Banks'ten yardım ister. Banks, matematikçi Ian Donnelly (Jeremy Renner) ve uzmanlardan oluşan ekip, uzay aracının içine girerler. Mesajı anlayabilmek için çalışmalar sürerken uzay araçlarının indiği diğer ülkeler, uzaylılara saldırma hazırlığına başlar. Banks ve ekibinin tüm riskleri alarak tüm dünyayı etkileyecek bir savaşı önleyebilmek için çok az zamanı olacaktır.Geliş (Arrival) filmi, Amerikalı yazar Ted Chiang'ın 1998'de yayımlanan Story of Your Life adlı kısa öyküsünden uyarlandı. 

Sinema Gecesi Geliş — Arrival filmi için iyi seyirler diler! Filmi izledikten sonra yorum yapmayı ve sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayınız, teşekkürler.

 Orjinal Adı:

Arrival

 Tür: Gerilim, Gizem, Dram
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
misafir 03 Mart 2017, Cuma
Geliş(Arrival)'ı dönüşsel zekaya sahip bir kahraman üzerinden dolaşmasaydı çok beğenmiş olabilirdim.Beğendim ama güçlü değil,ı think.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 03 Mart 2017, Cuma
''Düzeni gereği zamana çok bağlıyız. Ancak artık başlangıçlara ve sonlara inandığımdan pek de emin değilim.'' Arrival
Avatar
Ziyaretçi
misafir 05 Mart 2017, Pazar
Ben olsam şimdiye götürmüştüm kızı sabrına sağlık skndpwöslalspic
Avatar
Ziyaretçi
misafir 06 Mart 2017, Pazartesi
Arrival oyuncuları Amy Adams Jeremy Renier Forest Whiteker hayatımın en önemsiz 1 saat 56 dakikasını alıp götürdünüz abv sizin ya
Avatar
Ziyaretçi
misafir 08 Mart 2017, Çarşamba
İzlemeniz gereken bir film
  BENZER FİLMLER
Tipobet