Tipobet

Inception - Başlangıç

Inception - Başlangıç
PUAN : 7.5
IMDb 8.9
Dublaj
720P

 4043İZLENME

 0FAVORİ

Başlangıç , İnception Christopher Nolan tarafından yazılan ve yönetilen bilim kurgu türündeki ABD filmidir. 8 Temmuz 2010 tarihinde İngiltere prömiyeri yapılmıştır. Film yayınlanmasından kısa bir süre sonra son 25 yılın en iyi filmleri arasında gösterilmiştir. Leonardo DiCaprio çok yetenekli bir hırsız olan “Dom Cobb ” ile karşımızda.  Dom Cobb, zihnin en savunmasız olduğu rüya anında zihnin en derinlerinde yatmakta olan değerli sırları çıkarıp anları çalan çok yetenekli bir hırsızdır. Bu yeteneği ile Cobb hem çok aranan oyuncu hem de bir kaçak yapmıştır. Bu yeteneği yüzünden bir çok şeyini kaybetmiştir. Bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız başlangıçı tamamlayabilirse.. Sunulan fırsat imkansız olan başlangıçı yapmasıdır. Şimdiye kadar yaptıklarının aksine bir fikir çalmak değil, bu fikri akla yerleştirecektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır. L eanardo DiCaprio hayranlarını kaliteli bir film ile buluşturan Başlangıç yapımı içerdiği bol aksiyon ve gerilimli sahneleri ile izleyicileri heyecan dolu anlar yaşatmıştır.  2010 Yılında vizyona giren film ABD yapımı olan filmlerden biridir.

Sinema Gecesi Inception - Başlangıç filmi için iyi seyirler diler! Filmi izledikten sonra yorum yapmayı ve sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayınız, teşekkürler.
 Orjinal Adı:

Inception

  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
misafir 01 Mart 2017, Çarşamba
Sonra tekrar uyanıyorsunuz, meğerse son 15 yılın rüya olduğunu gördüğünüz bir rüyanın içindeymişsiniz, inception.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 01 Mart 2017, Çarşamba
en sevdiğin film — inception, the martian, predestination
Avatar
Ziyaretçi
misafir 02 Mart 2017, Perşembe
Beyin yakan bilim kurgularda bugün inception vardı.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 05 Mart 2017, Pazar
Leo aşkımın yaptığı hiçbir film çirkin olamıyor Inception bu zamana kadar izlememem benim ayıbım.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 10 Mart 2017, Cuma
inception gelmiş geçmiş en iyi film.beğenmeyen yallah arafa
Avatar
Ziyaretçi
misafir 10 Mart 2017, Cuma
bir daha asla inception gibi bir film gelmeyeceğini fark ettim, moralim alt üstü oldu. keşke her ay hafızamızdan silip tekrar izleyebilsek.
  BENZER FİLMLER
Tipobet