Tipobet

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı — Captain America: Civil War

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı — Captain America: Civil War
PUAN : 9.3
IMDb 8.5
Dublaj
720P
  • Süre: 147 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2016
  • Ülke: Abd

 3210İZLENME

 0FAVORİ

Avengers'in faaliyetlerine siyasi müdahale, eski müttefikler Kaptan Amerika ve Demir Adam arasında bir çatlağa neden oluyor. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı aynı adlı Marvel Comics'in Civil War çizgi roman serisinden uyarlanmış, 2016'da vizyonda göreceğimiz Bilim kurgu - Aksiyon - Macera filmidir. Bu yeni filmde Steve Rogers’ı, insanlığı korumak üzere görevlerine devam eden Yenilmezler'in yenilenmiş ekibinin lideri olarak karşımızda görüyoruz. Steve Rogers, yeni meydana getirdiği Yenilmezler takımı ile insanlığı korumak için uğraşırken kendini İç Savaş'ın ortasında bulur. Yenilmezler’in yer aldığı bir olay olumsuz sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından izlenildiği ve yönlendirildiği bir sistem oluşturulması için baskı yaparlar.. Devletin takımı yönetme isteği üzerine, Yenilmezler takımında çatlaklar oluşur ve ikiye ayrılırlar. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in devletten bağımsız ve özgür bir şekilde insanları korumasını savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir şekilde devlet kontrolünü ve yönlendirmesini destekleyen ikinci gruptur. Chris Evans'ın dördüncü defa Kaptain Amerika kostümünü giyeceği filmde, yönetmen koltuğunda yeniden Russo Kardeşler var! Chris Evans'a başrollerde Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Daniel Brühl gibi isimler eşlik ediyor.
 

Sinema Gecesi Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı Captain America Civil War filmi için iyi seyirler diler! Filmi izledikten sonra yorum yapmayı ve sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayınız, teşekkürler.

 Orjinal Adı:

Captain America: Civil War

  Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
misafir 02 Mart 2017, Perşembe
Masumların Kurban Edildiği Bir Zafer Asla Zafer Değildir.

Film - Captain America Civil War
Avatar
Ziyaretçi
misafir 04 Mart 2017, Cumartesi
captain america: civil war film olarak fena olmamış ama senaryo olarak, Civil War hikayesine hakaret niteliğinde. başka isim koyun bu filme
Avatar
Ziyaretçi
misafir 05 Mart 2017, Pazar
Filmi izledim. Çok fazla yorum yapmayacağım çünkü film her zaman gibi efsane olmuş.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 11 Mart 2017, Cumartesi
demek captain america civil war hiç adaylık alamadı peki bundan şeyin haberi var mı captain america civil war'un
  BENZER FİLMLER
Tipobet