Tipobet

Küçük Adamlar — Little Men

Küçük Adamlar — Little Men
PUAN : 6.1
IMDb 6.1
Dublaj
720P

 2483İZLENME

 0FAVORİ

Yeni bir çift en iyi arkadaşı, ebeveynlerinin elbiseli atölye kira kontratı ile test ettiklerini test ettiler. Aktörlük yapan Brian Jardine (Greg Kinnear), babasının ölümünden sonra miras kalan eve yerleşmek için eşi ve oğlu Jake ile Brooklyn'den Manhattan'a gelir. 2 katlı evin giriş katında kiracı olarak terzi dükkanı işleterek geçinen Leonor Calvelli'nin (Paulina Garcia) de Tony isminde Jake ile yaşıt bir oğlu vardır. Sessiz, çekingen ve resimde oldukça yetenekli Jake ile cesur ve aktörlük hayalleri kuran Tony, kısa süre çok iyi arkadaş olurlar. Fakat Brian'ın işleri oldukça kötü gitmektedir ve maddi sıkıntı yaşayan yeni ev sahipleri, bölgedeki standardın çok altında kira ödeyen Leonor'un kirasına zam yapmaya karar verir. Bu durum iki aile arasındaki bir gerginlik yarattığı gibi, Jake ve Tony'nin arkadaşlığına da kaçınılmaz olarak etki edecektir. 

Sinema Gecesi Küçük Adamlar — Little Men filmi için iyi seyirler diler! Filmi izledikten sonra yorum yapmayı ve sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayınız, teşekkürler.

 Orjinal Adı:

Little Men

 Tür: Aile, Dram
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
misafir 01 Mart 2017, Çarşamba
ıra sachs'in güzeller güzeli filmi little men'i vizyonda izleyen kişiler gerçekten çok şanslı.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 06 Mart 2017, Pazartesi
Sonra başka little men baya minnoş film. Brooklynde çocuk olmak ne iyi beee falan diyip durdum bunun gibi salak yorumlar yapabilirsiniz.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 07 Mart 2017, Salı
Little Men ne tatlı, ne kadar zarif filmmiş meğerse <3
Avatar
Ziyaretçi
misafir 07 Mart 2017, Salı
İra Sacsh imzalı Little Men konusuyla hayatımıza naif dokunuşlarda bulunuyor..
  BENZER FİLMLER
Tipobet