Tipobet

Gece Hayvanları — Nocturnal Animals

Gece Hayvanları — Nocturnal Animals
PUAN : 7.6
IMDb 7.6
Dublaj
720P
  • Süre: 116 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2016
  • Ülke: Abd

 1385İZLENME

 0FAVORİ

Zengin bir sanat galerisi sahibi, eski kocasının romanı, sembolik bir intikam masalı olarak yorumladığı şiddetli bir gerilim filmi ile perili duruyor. Özel hayatında problemler yaşayan sanat galerisi sahibi Susan Morrow (Amy Adams), 19 yıl önce yazar eşi Edward Sheffield’ı terk eder. İkinci evliliğinde ise bir doktorla hayatını birleştirir ve düzenli bir hayat sürmektedir. Bir gün posta kutusunda eski eşinin hiç yayımlanmamış olan ilk romanının taslağını bulur. Roman hem Susan'a adanmıştır, hem de Edward'ın Susan'a taktığı lakaptan yola çıkılarak romana Gece Hayvanları ismi verilmiştir. Susan kitabı okumaya devam ettikçe kendi yaşamını ve Edward'la ilişkisini yeniden sorgulayacak ve yaptığı hatalarla yüzleşecektir. Gece Hayvanları filmi 73. Venedik Film Festivali'nde Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü. 3 öykünün iç içe geçtiği film, Austin Wright'ın 1993'te yayımlanan Tony and Susan adlı romanından uyarlandı.


Sinema Gecesi Gece Hayvanları Nocturnal Animal filmi için iyi seyirler diler! Filmi izledikten sonra yorum yapmayı ve sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayınız, teşekkürler.

 Orjinal Adı:

Nocturnal Animals

 Tür: Gerilim, Dram
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
misafir 04 Mart 2017, Cumartesi
Çarpıcı bir film.Tavsiye ederim. Oscar da aldı.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 07 Mart 2017, Salı
2 kelimeden fazla konuştuğum herkese zorla nocturnal animals izletiyorum genelde beğeniyorlar beğenmezlerse de sen ne anlarsın diyorum
Avatar
Ziyaretçi
misafir 08 Mart 2017, Çarşamba
olmuş sevdim. 3 farklı hikayeyi bir filme gömüp güzel bişi yapmışlar.
Avatar
Ziyaretçi
misafir 08 Mart 2017, Çarşamba
nocturnal animals ı izledim ve akünün suyu boşaldı
  BENZER FİLMLER
Tipobet